Guild akce

 

Chistane akce

 
 

 

Guild event: Hádanky

Info: od lvl 3+

Leader na Diskord řekne hádanku a hráči musejí odpovědět do whisper na TSve WoW. Ti hráči, kteří uhodnou hádanku, dostanou lx

 

 

 

 

 

Guild event: Hledačka

Info: od lvl 35+

Cílem Hledačky je najít leader. Hledačku pořádá leader, který vybere místo - většinou některé z hlavních měst a vyzve hráče k účasti. Až když jsou zájemci na místě, leader rozpustí grupu a schová se. Úkolem všech je co nejdříve ho najít. Je zakázáno si vzájemně pomáhat jakoukoliv formou k nalezení leadra. Všichni hráči musí najít leadra. Do Guild chatu leader postupně vpisuje jména hráčů, kteří ho najdou. Odměnou pro všechny hráče jsou lx - první hráč získává nejvíce lx, poslední nejméně lx.

 

 

 

 

Guild event: Výsadkový Závod

Info: od lvl 35+

Výsadkový závod, spočívá v tom, že lidii kteří se přihlásili na tento event, se dostaví do oblasti, kterou určí leader. Leader určí pár itemů, které v této oblasti padají a vy je musíte získat. Kdo první sežene itemy vyhrává. Je ZAKÁNO shánět itemy u vendorů či v aukci. Hráči mezi sebou mohou dané itemy vyměňovat, po daném čase kdy to leader dovolí. Akce končí, když se hráči umístí nebo akci ukončí leader.

 

 

 

 

 

Guild event: Aréna smrti

Info: od lvl 110

Tento event probíhá v aréně, kdy nastupují všichni proti všem ve dvojících, rozdělených do skupin, kdo vyhraje postupuje do dalšího kola, kdy se hráči potkají v boji a pokračuje to do doby kdy zůstaně jeden jediný výherce.

 

 

 

 

 

Guild event: Cesta odvahy

Info: od lvl 15+

Hraci roluji od 1 do 6 jak jsou cisla uvedena na kostkach pomoci /roll 1-6 .Hrac ktery na tsrtu hodili cislo 6 nastoupi si na pole a hazi zniva a postupuje vpred podle hozeneho cisla ,po ceste vas cekaji ruzne prekazky ktere si rekneme :

Silver - start

Red - jejej ztratil jsi botu vrat se o 2 pole 

Blue - sakra zasahl te silny dest  1 kolo nehrajes bez se schovat

White - Napadla te Aliance vrat se zpet na start

Orange - jsi hladovej 1kolo se posed a dej si bastu

Yellow - Gratulujeme vysel jsi az na horu k slunci stal jsi se vytezem

Green - jsi maskovan popojdi o 2 pole vpred

ke konci tohoto eventu musite vyskakat na vrchol ktery je oznacen zlutou barvou vice informaci se dozvite v prubehu zucastneni dekujeme za pochopeni

 

 

 

V týdnu Guild akce budou podle toho  jak se rozhodne vedení Guildy